NOVÝ LEVEL

cover
Možno sa niekto z vás pýtal, že čo to znamená, načo to je, prečo to je a prečo ísť. Môžem vám pomôcť, s tým že odpoviem na tieto otázky. (Ja osobne, slobodne a v pravde)

Čo to znamená ?
Pre mňa osobne to znamená ísť ďalej. Ísť viac do hlbiny. Spoznávať, objavovať, tešiť sa. Viac spoznávať Božie slovo. Pre mňa to znamená, prekročiť prach všednosti. Prekročiť prach viery, ktorá nie je úplná. Zanechať staré, zlé, nudné už neužitočné veci. Odovzdať všetko nášmu Bohu! Byť bláznivá pre Pána a robiť šialené veci. Byť šťastná. Približovať sa k dokonalosti (ale tej Božej…) Učiť sa novým a dávať pozor aby si nespadli. A keď spadne? Vstať, očistiť sa a ísť ďalej.
Toto pre mňa znamená NOVÝ LEVEL. A ty? Už vieš čo to pre teba znamená?

Načo to je?
Dosť často sa stretávam s názorom, ,,ide len o zážitok! “. Kľudne dôjdi tam si len pre zážitok. Ale len o to nejde. To máte, ako keď idete do hory, niekto tiež môže povedať ,,ide len o zážitok! “…a ten ďalší stúpa lesom, obdivuje nádheru, prijíma, počúva, smeje sa, čerpá. A má viac než len zážitok. Keď si ideš len pre zážitok, vytvoríš si takú bublinu. Tá bublina akoby nezachytávala tú atmosféru a všetko to čo môžeš prijímať. Lebo si ideš len po zážitok. Ale v konečnom dôsledku budeš mať pekný zážitok. No môžeš dostať aj niečo viac. #NOVÝLEVEL. Po čo si prídeš ty?

Prečo to je?
Lebo to Boh chce mať. Hovorím to takto s istotou, pretože viem, že keby to Boh nechcel, nebolo by to! Každý z nás čo tam bol a bol naozaj nie len pre zážitok, to mohol cítiť, vidieť a počuť ako sa Boh o to veľmi stará.

Prečo ísť?
Nie do tohto Ťa nútiť nebudem. Chceš? Choď! Nechceš? Porozmýšľaj! Godzone tour je úžasná tour, kde spoznáš mnoho ľudí. Kde môžeš zažívať Božia lásku. Užívať si to! Počúvať, sledovať, tancovať, radovať sa a hlavne čerpať. Nemusíš mať dôvod, prečo ísť. Môžeš to len cítiť. A je to zadarmo 🙂

 

Prečo idem ?
Keď som bola prvý krát na Godzone tour, zmenilo to vo veľkom moje srdce. Vtedy som tak prežívala, že Boh naozaj nie je ten, čo sedí na obláčiku, ale je ŽIVÝ a že nie je taký, aký ho opisuje svet. A po prvom turné to neskončilo, ani v ten večer, ani v ten týždeň, ani v ten mesiac. Ťahá sa to so mnou doteraz, zrazu som začala chápať písmu, konečne som dávala pozor na omši, modlila som a spoznávala Boha.
Prečo si prídeš na tour ty?plagat_nalepky

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: