Time is now

Je čas, mať čas..

Keď ideš po ulici, zastav sa a spomaľ.  Poobzeraj sa dookola, čo vidíš ?

Vidíš kopu ponáhľajúcich sa ľudí, ktorý nemajú smer, ľudí čo bežia a nevadia kam, ľudí s telefónom v ruke, ktorý nemajú čas, lebo pracujú.

Vidíš ľudí, ktorí jedia a chodia naraz, lebo nemajú čas si ani s jedlom sadnúť…

Rozmýšľam veľa o tom, že ľudia pred 30-40 rokmi, mali oveľa viac roboty, ísť na pašu, nakŕmiť zvieratká, starať sa o ne, v škole mali toho viac ako my a v práci už ani nevravím a ešte nám to všetko  zľahčuje technika a priznajme si aj klamstvá nám to uľahčujú…

Keď som dedukovala, že prečo je to tak, prečo ten čas je pri nás rýchlejší?  Tak sa ukázalo, že čas sa najviac stráca na FB a cez našu ukrutnú  lenivosť, ktorá spôsobuje, to že sme viac unavení a čím sme viac unavení tým pomalšie robíme a čím pomalšie robíme, tým sa čas mína až ho nakoniec stratíme  a nič nestihneme…a zas dokola ,tým, že nič nestíhame a sme unavený.. a popritom zabúdame na veľmi dôležitý čas, čas s Bohom. Priznaj sa kedy naposledy si odložil/a všetko a išiel/a si sa modliť ?

Naozaj! Je čas, mať čas.

 

i282600889619000127._szw1280h1280_

Teraz je pôstne obdobie a ten čas, ktorý by ste zahodili na FB, lenivosť alebo trápne výhovorkové nestíhanie “obetovali” na modlitbu, navštívenie rodiny, priateľov, známych alebo na  aktívny oddych. Aktívne oddychuješ tak, že robíš to, za čím ti horí srdce ♥

Chceš prijať výzvu?  Chceš mať čas? Tak sa zameriavaj na to, na čom skutočne záleží. Nevieš čo to je? Spýtaj sa Ocka on Ti odpovie najlepšie. Naber v ňom odvahu mať čas, vravím Ti tak bude tvoja odvaha nákazlivá . Buď spokojný/á,  lebo kľuč k mnohým odpovediam, ktoré Ťa trápia je mať čas- čas s nebeským Ockom. Spomaľ v uponáhľanom svete a ži život v Kráľovskej identite Božieho dieťaťa . Keď si popri svojich povinnostiach nájdeš čas, ON, rozmnoží Tvoj čas  nadprirodzeným spôsobom .

 Teraz je čas, mať čas …♥

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: